Par mums

Internetveikals.lv (turpmāk – Internetveikals) Latvijā darbojas no 2020. gada, nodrošinot pircējiem Latvijā un latviešiem ārzemēs jaunāko informāciju par dažādām precēm, pakalpojumiem un akcijas piedāvājumiem. Internetveikals pats nepārdod preces un pakalpojumus.

Internetveikals izmanto SSL sertifikātu, kas garantē datu šifrēšanu un aizsargā apmeklētāju datorus no krāpšanas internetā vai datu zādzībām. Ja pamaniet savā pārlūkā pirms “internetveikals.lv” uzrakstu – Nav drošs, pārbaudiet vai tiešām esat ieradušies pareizajā lapā.

Latvijas un Baltijas valstu strauji augošais e-komercijas segments nodrošina vietējos patērētājus ar visdažādākajām precēm. Vietējie e-veikali konkurē ar starptautiskajām e-komercijas platformām un lokālajiem veikaliem no visas pasaules. Internetveikals apskata šo veikalu darbību, veic preču apskatus un analīzi, sniedz ieteikumus par to, kur pirkt, salīdzina preces. Galvenā uzmanība šeit tiek pievērsta lielākajiem starptautiskajiem interneta veikaliem un Latvijas lielākajiem e-veikaliem.

Interneta veikali tiešsaistē piedāvā visdažādākās preces – mobilie telefoni, apģērbs, preces mājai un dārzam, preces veselībai un skaistumkopšanai, datortehnika, sadzīves tehnika un elektronika, zoo preces, mājokļa labiekārtošanai un remontam, foto, video un optika, biroja tehnika, TV, intīmpreces, apavi, auto rezerves daļas, rotaļlietas bērniem, audio un video tehnika, preces sportam un tūrismam un daudzus citus produktus. Mēs ņemam vērā patērētāju intereses un veidojam saturu, kas ir vajadzīgs un noderīgs.

Internetveikals palīdz atlasīt preces pēc to kategorijām, grupām un lietojuma, kā arī ietver saites uz e-komercijas platformām, kurās pircēji var veikt pirkumus tiešsaistē.

Latvijas e-veikali nereti lepojas, ka piedāvā ļoti plašu preču sortimentu, tomēr ārzemju interneta veikali, lielākoties, ir galvas tiesu pārāki un nodrošina krietni lielāku izvēli. Mēs ņemam vērā šīs atšķirības un informējam par piedāvājumiem, kas pieejami ārzemēs, bet nav redzēti Latvijā. Neliegsimies, cenas, t.sk. iekļaujot piegādes izdevumus ārzemju veikalos mēdz būt būtiski zemākas kā līdzīgām precēm Latvijā, taču ne vienmēr. Datortehnikai uzcenojums arī Latvijā ir salīdzinoši mazs un pirkt datoru ārzemēs ne vienmēr būs labākā izvēle.

Ja jums radušies jautājumi par portāla darbību, ir ieteikumi vai ierosinājumi tā uzlabošanai, sazinieties, izmantojot sadaļā – Kontakti pieejamo informāciju.